NIEWAŻNE CZY MYŚLISZ ŻE MOŻESZ LUB NIE! W OBU PRZYPADKACH MASZ RACJĘ !

 

 

NIEWAŻNE CZY MYŚLISZ ŻE MOŻESZ LUB NIE! W OBU PRZYPADKACH MASZ RACJĘ !

Henry Ford

 

 

Co to jest SEKRET? Jednym słowem to PRAWO PRZYCIĄGANIA. Jeśli czegoś pragniesz, musisz intensywnie o tym myśleć! Ale skupiać się na pozytywnych rzeczach! Gdy chcesz coś kupić NIE MOŻESZ  ciągle powtarzać : ja tego nie  zrobię, nie wiem jak tego dokonać, nie mam na to pieniędzy, lub nie mam siły itd… Każde „nie”jest tworzone!

 

 

Cała moc pochodzi ze środka, dlatego całkowicie jest pod nasza kontrola.

 

 

Człowiek staje się tym, o czym myśli! Wszystko o czym myślimy to stwarzamy. Musisz się skupiać na tym czego chcesz, a nie na, tym czego nie chcesz, by cala twoja energia przyciągania z tym związana szła w dobrą stronę. Energia płynie tam gdzie skupisz uwagę. Żyj w spokoju. Nie masz za zadanie zmieniać świata ani ludzi dookoła ale radować się światem. A jedynym człowiekiem, którego możesz zmienić JESTEŚ TY!

 

Każdy z nas ma marzenia, cele, pragnienia… Co zrobić, żeby stały się one rzeczywistością? Wyobrażać sobie, że już się spełniły! Intensywnie! Musisz tego chcieć. To musi być twoim celem. Gdy już będziesz tego bardzo pragnąć wszechświat  ci to dostarczy! I bądź za to wdzięczny.

 

 

rodzina,

SZCZĘŚCIE

 

 

Czy to możliwe, że gdy każdy będzie używać sekretu nie zabraknie dla wszystkich obfitości ? Sekret mówi, że na każdego czeka obfitość. Twierdzenie ze dookoła jest za mało dóbr, braki i ograniczenia to kłamstwo, które utrzymuje ludzi w strachu, skąpstwie i chciwości. Gdyby wszyscy nagle zaczęli żyć według serca i zaczęli realizować swoje pragnienia każdy chciałby czegoś innego. Nie każdemu podoba się akurat Mercedes Benz Klasy S ! Niektórzy wolą mniejsze auta! Jeden lubi lato, a drugi jesień!

 

Wszystko we wszechświecie jest energią. Zawsze była, jest i będzie. Nie ma żadnego tam ani tutaj. Jutro nie istnieje! Wszystko we wszechświecie jest połączone. To jedno pole energii. Radość, miłość, powodzenie jest tam.. gotowe. Czeka aż po to sięgniesz!

 

 

A teraz zadaj sobie pytanie: czy to co osiągnąłeś w życiu jest tym czego chcesz? I czy jest ciebie warte? Bo jeśli tak nie jest, to teraz jest dobry czas aby to zmienić! Co teraz zamierzasz zrobić, gdy już ZNASZ SEKRET? Wykorzystuj go! Kiedy zrozumiesz go lepiej wtedy stworzysz swoje przeznaczenie. Możesz dalej skupiać się na tym czego nie masz albo na tym czego pragniesz ! Nie myśl o niepowodzeniach. Dlaczego? Bo najwspanialsze w prawie przyciągania jest to, ze możesz zacząć w dowolnym momencie!  I nikt za ciebie tego nie zrobi.

ŻYCIE ZACZYNA SIĘ TERAZ!

 

 

 

Działaj! DoraZadziora!


 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *