SZCZĘŚCIA nie ma!

PECHA nie ma!

JUTRA nie ma!

 

Życzę Ci żebyś w końcu to zrozumiał !

 

 

Chciałabym złożyć Wam życzenia. Ale będą to wyjątkowe życzenia. Nie życzę Wam szczęścia i tego typu powtarzających się słów, które NIC nie wnoszą w nasze życie.

 

 

 

 

Urlop w Chorwacji

Chorwacja 2017 – MAKARSKA

 

 

 

Nikt nie przeżyje za ciebie twojego życia. To co DZISIAJ robisz kreuje Twoją przyszłość. A żyje się tylko raz.

 

Przestań wierzyć w szczęście. To NIEPRAWDA, ŻE TRZEBA MIEĆ SZCZĘŚCIE ŻEBY COŚ OSIĄGNĄĆ! Możesz mieć wszystko co tylko chcesz dzięki SWOJEJ pracy, wytrwałości i determinacji.

 

Przestań wierzyć w pecha. Jeśli coś się nie udaje, to trzeba wyciągnąć wnioski i więcej NIE POPEŁNIAĆ TYCH SAMYCH BŁĘDÓW! Wszelkiego rodzaju zabobony : czarny kot, 13-go i tego typu rzeczy są dla ludzi , którzy próbują tłumaczyć swoją nieudolność, lenistwo i frustrację.

 

JUTRO ? Przecież jak kładziesz się spać i wstajesz to znowu jest DZISIAJ! Jurta nie ma. Jeśli chcesz coś w życiu osiągnąć to ZACZNIJ DZIAŁAĆ TERAZ! Nie czekaj do jutra, poniedziałku czy Nowego Roku ! Zacznij od małych kroków.

 

Nie odkładaj ważnych decyzji na później, bo jeśli nawet są one bolesne to przedłużasz swoje cierpienie. Bierz odpowiedzialność za swoje czyny.

 

Rób to na co masz ochotę. Bądź ASERTYWNY!

 

Zdobywaj szczyty. Miej marzenia. Ale zmieniaj je w CELE DO OSIĄGNIĘCIA!

 

Odetnij się od ” wampirów energetycznych”, czyli od ludzi, którzy podcinają Twoje skrzydła. Przebywaj wśród ludzi pozytywnych, przyjaznych i takich, którzy Ci imponują, ucz się od nich! RÓWNAJ SIĘ Z LEPSZYMI OD SIEBIE! Wtedy Ty stopniowo przejmujesz ich nawyki i stajesz się lepszym!

 

 

 

małżeństwo

LOVE

 

 

 

 

I  ZAPAMIĘTAJ! 

 

NIGDY nie jest za późno na zmiany. Zawsze możesz postawić ten pierwszy krok, od którego wszystko się zaczyna. Nie dojdziesz do sukcesu od razu. To byłoby za proste i szybko osiągnięty mógłby nie wystarczająco cieszyć. Będziesz popełniać błędy ale dzięki temu się czegoś nauczysz.

 

Nie zmieniaj innych ZMIEŃ SIEBIE. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

 

PRZEŻYWAJ SWOJE ŻYCIE a nie tylko wegetuj. Mamy mało czasu, a wspaniałych rzeczy do osiągnięcia jest tak wiele!

 

PATRZ W LUSTRO i mów sobie : jestem z ciebie dumny!

 

Takie są moje życzenia dla CIEBIE! Jeśli dotrwałeś do tego momentu, to znaczy, że jesteś KIMŚ! Bądź najlepszą wersją siebie i BĄDŹ SZCZĘŚLIWY!

 

 

 

 

wyspy kanaryjskie urlop

Majerszczaki 🙂

 

 

 

Twojego 2018 roku, DoraZadziora!