To się nie uda, to jest niepotrzebne, po co coś zmieniać?  Przecież wszystko już było!

 

 

Świat idzie do przodu i coś co dzisiaj wydaje nam się dziwne i niepotrzebne, w przyszłości okaże się nam NIEZBĘDNE DO ŻYCIA!

 

 

Nie tak dawno, bo w 1896 roku HENRY FORD zbudował pierwszy prototyp własnego samochodu. W 1899 stał się współzałożycielem przedsiębiorstwa Detroit Automobile Company, później zmieniono nazwę na Cadillac Motor Company.  Był to okres rozwoju motoryzacji, na którym działało już wiele nowo powstałych przedsiębiorstw. Wprowadził ruchomą taśmę produkcyjną i trzyzmianowy dzień pracy.

W 1907 powstał Ford T! Teraz jest rok 2017, czyli minęło aż 110 lat, ale w każdym gospodarstwie domowym jest przynajmniej jedno auto!

 

 

 

samochód

Ford T

 

 

Energia elektryczna. Kto w roku  1879 pomyślałby, że Thomas Alva Edison opatentuje żarówkę i będzie prąd w gniazdku na włącznik i wyłącznik?! Podobne myślenie dotyczy samolotów i wielu innych wynalazków.

 

 

Prosto, ale dosadnie tłumaczy to Kołcz Majk, posłuchaj tego dokładnie :

 

 

 

 

Daje do myślenia? Teraz technologia idzie dużo szybciej do przodu i na rewolucję nie musimy czekać setki lat. A zmiany dzieją się na naszych oczach!

 

Na początku było złoto, monety potem dopiero bilony , czeki, karty kredytowe a teraz coraz częściej wprowadzane są już limity w transakcjach gotówkowych! Robimy przelewy, a do tego dochodzą nowe środki płatnicze, czyli KRYPTOWALUTY! Inaczej waluty kryptograficzne. Jest to rozproszony system księgowy opierający się na kryptografii.

 

 

pieniądze

KRYPTOWALUTY

 

 

Pierwszą i najbardziej znaną kryptowalutą jest BITCOIN. Powstał w 2009 r. czyli tylko 8 lat temu! A już zrewolucjonizował rynek! Można płacić nim za wszystko, między innymi za prąd, gaz i inne rachunki. Jest powszechnie akceptowany jako normalny środek płatniczy, na przykład, w Japonii. Coraz więcej firm akceptuje płatności w BitCoin! Sa już Bitcoinomaty, czyli można je wypłacać! Nowe technologie wypierają stare.  Już teraz także zarabiamy w kryptowalutach!

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, w jaki sposób możliwe jest zarabianie przez internet i do tego w kryptowalutach, wejdź na stronę mojego męża – Mateusz Majerski.

 

 

Michael Mathias

Event o kryptowalutach.   Warszawa, 04/11/2017 r.   Ja, a na scenie współzałożyciel firmy NetLeaders.

 

 

 

Zmiany, nowości, nieznane… boimy się tego! Dlaczego? Ponieważ gdy jesteśmy do czegoś przyzwyczajeni to wydaje nam się, że nie trzeba nic ulepszać. A tymczasem zmieniając coś w swoim życiu robimy krok naprzód! Kto stoi w miejscu ten się cofa, lub inaczej : ROZWIJASZ SIĘ ALBO ZWIJASZ 😉 ! Zmiany nas odmładzają!

 

 

Dlatego nie bój się uczyć nowych rzeczy, patrz przed siebie z podniesioną głową, rób swoje a za jakiś czas będziesz Z SIEBIE DUMNY, że zacząłeś właśnie teraz! Nie jutro, DZISIAJ!

 

 

Zacznij Działać Teraz, DoraZadziora!


 


2 Komentarze

rk · Październik 26, 2018 o 2:19 pm

Fajnie się czyta.

    dorazadziora · Listopad 17, 2018 o 7:10 pm

    Dziękuję bardzo, pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *