W sobotę 29/09/2018 r. byłam na NIESAMOWITYM szkoleniu u KAMILI ROWIŃSKIEJ. Nie będę tutaj przytaczać historii Kamili zaczynając od wykształcenia, kierunków studiów i tego typu rzeczy, ponieważ Ona sama wspaniale to opisuje na swoim blogu. Skupię się na moich wrażeniach po pierwszym szkoleniu z RBC.

 

 

 

 

zdjęcia na ściance Kobieta Niezależna

Kamila i Ja na ściance już po zakończeniu szkolenia

 

 

 

 

Jeśli jeszcze jakimś cudem nie wiesz Kto to jest, to polecam poniższy filmik. Kamila osobiście opowiada w nim o sobie i o tym, jak zaczynała swoją karierę. Mówi także o tym, jakie błędy popełniła, a których my możemy uniknąć.

 

 

Kliknij i przekonaj się sam

 

 

Żeby dostać się na szkolenie „KOBIETA NIEZALEŻNA” do Wrocławia, musiałam wstać bardzo wcześnie. Tzn dla mnie wcześnie, ponieważ o 04:30 rano czy to jeszcze w nocy… Ale nie żałuję. Od godziny 8:00 zaczęła się rejestracja i trwała dwie godziny.

 

 

Punktualnie o 10:00 zaczęło się szkolenie ale NIE TYPOWO od powitania czy przemowy ale od ROZGRZEWKI! (Każdy moduł szkolenia zaczynał się właśnie od tego ). Takiej zwykłej, sportowej, którą poprowadziła Magdalena Saganowska – konferansjerka z pasją, jedna z wielu osób w zespole RBC. Jak sama o sobie mówi: jest „lwem scenicznym” i kocha występować przed setkami ludzi. Oczywiście to nie jest Jej jedyne zajęcie! Magdalena robi również inne poważne rzeczy, np przedstawiła wszystkie osoby, które bedą występowały na scenie.

 

Kilka minut po dziesiątej wchodzi „ONA” – Kamila Rowińska i szkolenie zaczyna się na dobre.

 

 

 

 

Na scenie przy ściance

Ja na scenie

 

 

 

 

Szkolenie „Kobieta Niezależna” odkrywa przed nami tajniki kobiet sukcesu.

Pełnych pasji, energii i możliwości. Pomaga nam dostrzec w sobie te wszystkie pozytywne cechy, które same w sobie nie widziałyśmy do tej pory. Dzięki temu przekonujemy się, że jesteśmy wyjątkowe i zasługujemy na wspaniałe życie, w którym jest mnóstwo radości, miłości i uśmiechu na co dzień!

 

Zasługujemy również na sukces i bogactwo! Przekonuje nas rownież o tym jak ważna jest wolność finansowa! I to aby być niezależną od nikogo w tej kwestii aby żyć w pełni odpowiedzialnie za swoje czyny.

 

 

 

Najlepsze zdjęcia

Zdjęcie zrobione podczas szkolenia

 

 

Po tym szkoleniu właśnie to wszystko ODCZUŁAM NA WŁASNEJ SKÓRZE! Dzięki ćwiczeniom, które wykonałam, zajrzałam w głąb siebie i bez oszukiwania siebie ani nikogo innego zobaczyłam swoje życie w innym świetle. Oczywiście pod względem finansowym, bo głównie tego dotyczy szkolenie „Kobieta Niezależna”. Poruszane były tematy pieniędzy, wolności finansowej ale również wątki samooceny i tego jak sama siebie widzę. Czy daję sobie PRAWO DO SZCZĘŚCIA?

 

 

 

 

Z całego serca polecam szkolenia Kamili Rowińskiej, ponieważ mają NIESAMOWITĄ moc i dają kopa do działania! NIe ma tam miejsca na rozczulanie się nad sobą – Kamila to twarda babka i tego samego chce nauczyć wszystkie polskie kobiety! Że jesteŚmy WARTE wszystkiego co najlepsze i żeby WALCZYĆ O SWOJE MARZENIA ale nie biernie czekać aż coŚ się stanie, tylko DZIAŁAĆ !!! 

 

 

Jeśli chcesz zobaczyć jakie szkolenia w swojej ofercie ma Kamila Rowińska to kliknij TUTAJ. (są też darmowe)

 

 

 

 

zdjęcie przed szkoleniem

Przed szkoleniem

 

 

Do roboty, DoraZadziora!