Firma została założona w 2012r. Niecałe dwa lata później uruchomiła swoją własną platformę społecznościową. Do dnia dzisiejszego zostały stworzone dziesiątki produktów i usług online. Korzysta z nich już ponad 2,5 miliona osób z całego świata! Jednym z najnowszych produktów jest własna KRYPTOWALUTA – FuturoCoin!

 

 

 

 

MĄŻ I JA

Dzień przed wielką REWOLUCJĄ

 

 

 

FutureNet daje wiele możliwości, które pozwolą Ci wykorzystać swój biznesowy potencjał, zmienić marzenia w rzeczywistość oraz budować swoją własną przyszłość w taki sposób, żebyś budził się z uśmiechem każdego dnia!

 

 

 

 

FutureNet łączy najbardziej innowacyjne rozwiązania online :

 • Social Media (własny portal społecznościowy)
 • Kryptowaluty (FuturoCoin)
 • System Reklamowy (FutureAdPro – FutureNet Advertising Program)
 • Reklamy Online (Banners App)
 • Budowanie Struktury Sprzedażowej (Matryce)
 • Przechowywanie danych (Future Cloud)
 • Sklep (FutureNet Store)
 • Pomaganie Innym (FutureNet Foundation)
 • Sponsoring (FutureNet Sport)

 

 

 

 

Portal Społecznościowy FutureNet

Korzystasz z Facebooka, Instagrama czy innych portali? Wiesz ile czasu tam spędzasz przeglądając zdjęcia, filmy, memy lub publikując posty? Na pewno dużo. A czy te portale dają Ci coś od siebie, np płacą ci za to? NIE? Możesz to zmienić korzystając z portalu FutureNet, który wynagradza swoich użytkowników za swoją aktywność!

 

 

FuturoCoin

Kryptowaluta, która łączy sprawdzone rozwiązania z innowacyjną technologią. Kod Futuro jest to rozszerzona wersja kodu Dash. Dzięki temu jest dostęp do rozwiązań i ulepszeń stworzonych przez Dash Society i zespół FutureNet oraz masz wgląd w kod. Dedykowana giełda dla Futuro to Coindeal. Co za tym idzie?

 • Szybkie transakcje: wystarczą cztery sekundy aby Twoja wpłata w Futuro znalazła się na rachunku odbiorcy
 • Nie ma możliwości podwójnego księgowania: system, który pozwala spojrzeć na wszystkie transakcje w każdej minucie. Każdy ruch związany z FuturoCoin jest publiczny i ma tylko jedną aktualna historię transakcji
 • Stałe opłaty: nie ma znaczenia czy chcesz dokonać transakcji z jednym odbiorcą czy z maksymalnie z dziesięcioma, możesz to zrobić w ramach jednej stałej opłaty – 0,0006 i nie musisz czekać na potwierdzenie

 

 

 

FutureAdPro – FutureNet Advertising Program

FutureNet oferuje Ci możliwość zarabiania na rynku reklam internetowych i pozwoli ci generować dochody oparte o udział w zyskach z reklam. Globalnie na reklamę w internecie wydaje się około MILIARDA $ DZIENNIE! Liczba ta wciąż wzrasta ponieważ zapotrzebowanie na dotarcie do potencjalnych klientów powiększa się a branża reklamy internetowej rośnie wraz z zapotrzebowaniem klientów na różnego rodzaju usługi. Ja dotrzeć do klientów z całego świata? Tutaj z pomocą przychodzi FAP! Rejestracja jest darmowa, następnie wybierasz określoną ilość pakietów reklamowych ( 1 ADPACK = 50 $ ). Im więcej pakietów posiadasz tym większy twój udział. Oglądasz 10 REKLAM DZIENNIE na stronie internetowej FutureNet i co 15 minut otrzymujesz na swoje konto on line naliczenia z pakietów reklamowych. Aby zarabiać w ten sposób NIE MUSISZ POLECAĆ, SPRZEDAWAĆ ANIE ZAPRASZAĆ ! Ale nie wierzę, że jak zaczniesz zarabiać to nie podzielisz się tą informacją z najbliższymi aby oni również z tego skorzystali! A wtedy możesz otrzymać dodatkowe pieniądze z poleceń aż do 5 poziomu. 

 

Brzmi zachęcająco? Jeśli tak to zacznij już DZISIAJ a za 15 minut

ZAROBISZ swoje pierwsze pieniądze !

 

 

 

 

Banners App (BA)

 Czym jest Banners App? To NOWOCZESNA aplikacja, która umożliwia Ci zarabianie NA ODBLOKOWYWANIE TWOJEGO SMARTFONA! Jest to REWOLUCJA w świecie zarabiania online, ponieważ NIE MUSISZ INWESTOWAĆ ani grosza. Jest to tylko jedno kliknięcie i nic więcej nie trzeba robić! Po prostu widzisz reklamę spośród setki tysięcy firm z całego świata( a w przyszłości możesz to zmienić na firmy lokalne-blisko twojej okolicy) i tyle. Reklamodawcy są wdzięczni, ty zarabiasz i wszyscy są zadowoleni. 

Pobierz Aplikację TUTAJ  

 

 

 

Matryce

Jest możliwość wykupienia 6 MATRYC. 

 • 10$
 • 25$
 • 50$
 • 100$
 • 500$
 • 1000$

Kupują matryce dostajesz tzw. „media points”, które możesz wykorzystać na FutureNet Cloud lub FutureNet Store, czyli sklep z produktami FutureNet oraz masz możliwość zarabiania na PLANIE MARKETINGOWYM firmy. Otrzymujesz miejsce w strukturze. Każda rozpoczyna się od Ciebie. Bezpośrednio pod Tobą mogą znaleźć się 3 kolejne osoby, które są twoim 1 poziomem (3 os), a od każdej z tych trzech osób wychodzą kolejne trzy, które stają się poziomem 2 (9 os). Ten schemat powtarza się do poziomu 10 (59 049 os). We wszystkich matrycach, które są zapełnione znajduje się aż 88 572 osoby ! 

 Co dają matryce? Z każdej osoby, która znajduje się pod tobą otrzymasz 5 % WARTOŚCI DANEJ MATRYCY. Wypełniają się one równomiernie od lewej do prawej strony. Nowe osoby są wpisywane po kolei każdemu z poprzednich partnerów. Aby zarabiać juz od początku troche więcej na matrycach należy zadbać o to, żeby co najmniej dwa pierwsze poziomy zapełnić swoimi BEZPOŚREDNIMI POLECONYMI. Pierwszy poziom to minimum, ponieważ dzięki temu każda kolejna osoba z matrycy będzie musiała przejść przez jedną z trzech pierwszych osób, które są pod tobą ( matching bonus), a to sprawi, że za każdą kolejną osobę sprawi, ze otrzymasz nie 5% a 7,5 %. Za kolejny poziom dostajesz juz 10 % zamiast początkowych 5 % ! 

  

 

Obrazowo jest to przedstawione na poniższym filmie:

 

 

 

 

 

 

 

FutureCloud

Jest to system przechowywana plików online. Dzięki temu możesz jeszcze skuteczniej dzielić pliki, dokumenty, harmonogramy i notatki. To narzędzie, które pozwoli Ci na udostępnianie video, szkoleń, planów marketingowych czy prezentacji aby w prosty i niezawodny sposób udostępnić je twoim znajomym i zachęcić ich do zasilenia szeregów twojego zespołu.

 

 

 

FutureNet Store

Sklep  z produktami sygnowanymi logiem FutureNet. Najdziesz tam różnego rodzaju produkty takie jak: kubki, koszulki, długopisy, książki, telefony a nawet perfumy.

 

 

 

FutureNet Foundation

Celem fundacji jest poszerzanie horyzontów i dotarcie d jak największej liczby osób zmieniając ich życie na lepsze.  Organizacja współpracuje na najwyższym i światowym poziomie z takimi gigantami jak IIMSAM i ONZ.  27 czerwca 2018 r. W Dubaju odbyło się spotkanie partnerskie FutureNet / IIMSAM. W jej trakcie założyciele FutureNet Roman Ziemian i Stephen Morgenstern, otrzymali od Remigio Maradony, sekretarza generalnego IIMSAM, specjalne certyfikaty Appreciation. W spotkaniu uczestniczył także ambasador Global Goodwill IIMSAM – tunezyjska gwiazda rapowa K2rhym. Celem tego spotkania jest pomoc w zwalczaniu raka oraz rozwiązywanie problemu niedożywienia. Oprócz pomocy światu oczywiście pomaga też Polakom.

09 Września 2018r. na evencie w Macau (w którym brałam udział) dowiedzieliśmy się  jakie plany na przyszłość ma fundacja i mogę ci zapewnić, że są one OSZAŁAMIAJĄCE! Między innymi ratowanie LASÓW DESZCZOWYCH, które jak wiadomo są nam potrzebne aby na Ziemi istniał tlen. Z czasem światło dzienne ujrzą inne nowe projekty FutureNet Foundation.

 

 

Fundacja FutureNet

FutureNet Foundation

 

 

 

FutureNet Sport

Oprócz pomocy jaką niesie za sobą Fundacja FutureNet firma pomaga innym wspierając sportowców z różnych dyscyplin sportowych z całego świata. Oto tylko kilka przykładów: 

 • FutureNet Śląsk Wrocław – legendarny polski klub koszykówki
 • FutureNet Las Palmas – rosyjski klub piłki nożnej
 • Business Partner of VFB Stuttgart – sponsor maj 2018 r. w mistrzostwach Bundesligi 
 • FutureNet Imperium Katowice – piłka ręczna kobiet
 • Maksymilian Bratkowicz – pięściarz
 • Axcil Jefferies – wyścigi samochodowe
 • Milena Chorążewska – jazda konna 
 • FutureNet Maribor – klub ze Słoweni, piłka nożna 
 • FutureNes Haas MotorSport – Wyścigi samochodowe
 • FutureNet Sailing Team – żeglarstwo
 • FutureNet Go-Karts
 • Tennis Masters 2018
 • FutureNet Polish Beach Handball Championship – piłka ręczna na plaży
 • American Cars Mania 
 • Deutschland Tour 2018 in cycling – kolarstwo
 • Adam Jedliński – wspinaczka górska

 

 

 

Event w Makau

Zakończenie Eventu w Makau

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarabiaj pasywnie, DoraZadziora!


 

 


2 Komentarze

LazaroBig · Grudzień 17, 2018 o 11:08 pm

Hello. I have checked your dorazadziora.com and i see you’ve got some duplicate content so probably it is the reason that
you don’t rank hi in google. But you can fix this issue
fast. There is a tool that creates articles like human, just
search in google: miftolo’s tools

  dorazadziora · Grudzień 18, 2018 o 6:51 pm

  HI, what do u mean exactly?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *