Małymi krokami do wielkich sukcesów

 

Jak osiągnąć sukces, którego pragniesz i mieć życie na jakie zasługujesz

 

 

 

Efekt Kumulacji pomoże ci pokonać konkurencję, ominąć przeszkody i żyć godnie ze swoimi marzeniami.” – T. Harv Eker, jedna z najważniejszych osób w branży rozwoju osobistego, autor książki Bogaty Albo Biedny. Po Prostu Różni Mentalnie, która była na pierwszym miejscu na liście bestsellerów „New York Timesa” i którą ja również ZDECYDOWANIE POLECAM.

 

 

 

Jak zostać bogatym

Bogaty Albo Biedny.
Po Prostu Różni Mentalnie

 

 

Autor książki opisuje w jaki sposób osiągnąć to co sobie wymarzymy, uczy nas jak wykorzystać siłę Efektu Kumulacji, czyli systemu operacyjnego, który nieustannie zarządza naszym życiem z lepszymi lub gorszymi skutkami. Jeśli wykorzystasz ten system na swoją korzyść, będziesz mógł wprowadzić w swoim życiu prawdziwą rewolucję! Ta książka mówi o tym, co tak naprawdę jest ważne, kiedy odrzucimy wszystkie dodatki, błahostki i puste słowa.

 

 

Efekt Kumulacji to zasad mówiąca, że OLBRZYMIE ZYSKI SĄ WYNIKIEM WIELOKROTNIE PODEJMOWANYCH DROBNYCH I MĄDRYCH DECYZJI!

 

 

TRZECH PRZYJACIÓŁ 

„Oto opowieść o trzech przyjaciołach, którzy razem dorastali. Mieszkają na tym samym osiedlu i są też do siebie podobni pod względem charakteru. każdy zarabia x kwotę pieniędzy rocznie. Wszyscy są żonaci, cieszą się niezłym zdrowiem i nie są otyli, choć mają trochę tłuszczyku, który w niewyjaśniony sposób zawsze zjawia się wraz z małżeństwem 😉

Przyjaciel numer jeden, dajmy mu na imię Larry, cały czas robi to samo. Jest szczęśliwy, lub tak mu się przynajmniej wydaje, ale od czasu do czas narzeka, że nic się u niego nie zmienia.

Przyjaciel numer dwa, Scott, zaczyna wprowadzać w swoim życiu drobne o POZORNIE nieistotne, ale korzystne zmiany. Zaczyna codziennie czytać 10 stron dobrej książki i rzez 30 minut w drodze do pracy słucha motywujących i inspirujących nagrań. Scott chce zmienić swoje życie, ale nie chce robić wokół tego wielkiego zamieszania. Każdego dnia będzie spożywał 125 kalorii mniej.To nic wielkiego. To kwestia zastąpienia puszki napoju gazowanego wodą mineralną. Da się zrobić. Zdecydował też, że każdego dnia będzie więcej chodził ( niewiele ponad kilometr). żaden to wielki wysiłek. Każdy to potrafi. I choć te postanowienia nie są wymagające, to łatwo ulec pokusie ich porzucenia.

Przyjaciel numer trzy, Brad, podjął kilka błędnych decyzji. Kupił ostatnio nowy telewizor z dużym ekranem, aby przyjemniej mu się oglądało ulubione programy. Zaczął sam przyrządzać dania pokazywane na kanale kulinarnym – najchętniej desery i serowe zapiekanki. Do tego wyposażył domowy salon w barek, przez co w jego tygodniowej diecie pojawił się dodatkowy drink z alkoholem. Żadne wielkie szaleństwo. Brad chce po prostu mieć więcej radości z życia.

Po pięciu miesiącach nie da się zauważyć żadnych różnic między Larrym, Scottem i Bradem. Scott każdego wieczoru trochę czyta, a w drodze do pracy słucha audiobooków. Brad „cieszy się” życiem i nieco się rozleniwia, au Larry’ego wszystko jest po staremu. Choć każdy z mężczyzn prowadzi trochę inny tryb życia, pięć miesięcy to za mało, aby zauważyć jakąkolwiek pozytywną lub negatywną zmianę. Przyjaciele nadal wyglądają podobnie jak na początku.

Po upływie dziesięciu miesięcy wciąż trudno zauważyć jakiekolwiek zmiany.

Dopiero po osiemnastu miesiącach przyjaciele zaczynają wyglądać nieco inaczej. Po dwudziestu pięciu miesiącach różnice są naprawdę widoczne i znaczne. Za kolejne dwa miesiące zmiany są coraz większe. Natomiast na koniec trzydziestego pierwszego miesiąca różnice między przyjaciółmi są ZDUMIEWAJĄCE!

Brad jest gruby, a Scott szczupły. Zmniejszenie o 125 spożywanych kalorii dziennie pozwoliło Scottowi schudnąć aż 15 kilogramów w 31 miesięcy. Brad w tym samym czasie jadł o 126 kalorii dziennie więcej, dlatego utył też 15 kilogramów! Teraz waży zatem więcej o 30 kilogramów niż Scott.

Różnice widoczne są jednak nie tylko w wadze. Scott poświecił prawie tysiąc godzin na lekturę dobrych książek i słuchanie rozwijających nagrań. Wykorzystanie nowo uzyskanej wiedzy w praktyce pozwoliło mu zdobyć awans i podwyżkę. A co najlepsze, świetnie układa mu się z żoną. A Brad? Jest niezadowolony ze swojej pracy, a jego małżeństwo się rozpada. Co tam u Larry’ego? Larry jest w tym samym miejscu co dwa i pół roku temu, tyle że teraz jeszcze bardziej go to denerwuje! „

 

 

Fantastyczna moc Efektu Kumulacji działa właśnie w taki sposób.Różnica miedzy ludźmi, którzy wykorzystują Efekt Kumulacji na swoją korzyść, a tymi, którzy pozwalają temu zjawisku działać na ich szkodę, jest wręcz NIEWYOBRAŻALNA! Aż chce się krzyczeć, że to cuda! Że zadziałała tu magia. Po trzydziestu jeden miesiącach osoba, która umiejętnie wykorzystała Efekt Kumulacji, sprawia na nas wrażenie kogoś, kto z dnia na dzień odniósł wielki sukces. tak naprawdę wszystko zawdzięcza jednak drobnym, ale mądrym decyzjom konsekwentnie podejmowanym przez długi czas.

 

 

To jest tylko jeden z przykładów podanych w książce, który dokładnie uświadamia nam, jak można osiągnąć upragniony cel bez wielkiego wysiłku. Wystarczą tylko mądre decyzje i konsekwencja ! Tak naprawdę wszystko zależy tylko i wyłącznie od ciebie.

 

 

 

dobre i złe nawyki

Nawyki

 

 

 

CZAS SIĘ PRZEBUDZIĆ I ZROZUMIEĆ, ŻE ZŁE NAWYKI STOPNIOWO PROWADZĄ CIĘ KU KATASTROFIE! MAŁE ZMIANY CODZIENNYCH PRZYZWYCZAJEŃ MOGĄ ZNACZNIE WPŁYNĄĆ NA TO, CO W ZYCIU OSIĄGNIESZ!

 

 

Po przeczytaniu tj książki już nigdy nie będziesz żył nadzieją i marzył, ze sukces cię odnajdzie. Wykorzystaj opisane w niej pomysły i strategie, aby uzyskać prawdziwe i konkretne rezultaty. Kiedy zwolnisz kroku, sięgnij po tę książkę. Wszyscy możemy podejmować ważne decyzje. Wszyscy możemy odzyskać kontrolę nad swoim życiem, jeśli nie będziemy zrzucać winy na przypadek, ślepy los i innych ludzi. Kiedy masz wystarczająco ważne powody, to jesteś gotowy do działania za wszelką cenę. Do działania wcale nie musi napędzać cię dobroduszność. Chodzi tylko o to, żebyś był naprawdę mocno zmotywowany.

 

 

 

 

zmień myślenie

Powodzenia

 

 

 

Dopóki nie sprecyzujesz swoich pragnień i motywacji, będziesz porzucał każdą ścieżkę prowadzącą ku lepszemu. Znalezienie motywacji jest kwestią NAJISTOTNIEJSZĄ!  A więc co jest twoja motywacją ?

 

 

Motywującego dnia, DoraZadziora!1 Komentarz

http://picasaweb.google.com · Październik 28, 2018 o 7:53 am

An outstanding share! I’ve just forwarded this onto a
coworker who has been doing a little research on this. And he in fact
ordered me breakfast simply because I found
it for him… lol. So allow me to reword this….
Thank YOU for the meal!! But yeah, thanks for spending time to talk about
this issue here on your blog.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *