Facebook     Instagram

 

Dorota Majerska – DoraZadziora – Dlaczego Tak ?

 

HEJKA, tu Dora.

 

 

O mnie dorota majerska

Dorota Majerska – DORAZADZIORA

dorota

majerska

A dlaczego ZADZIORA ? Już opowiadam. Samo określenie „zadziora” użyła kiedyś, w stosunku do mnie, jedna z życzliwych mi osób. Szukając nazwy na mojego bloga, przypomniałam sobie o tym i stwierdziłam że to słowo dokładnie mnie opisuje!

 

 

Chorwacja makarska

DORAZADZIORA.COM

 

 

 

Odkąd pamiętam zawsze byłam szczera i mówiłam co myślę. Kiedyś trochę z tym walczyłam i wolałam „trzymać język za zębami”, próbując się przypodobać otaczającym mnie ludziom. Ale stwierdziłam, ze nie ma to najmniejszego sensu.

Od kilku lat moja samoocena stopniowo rosła, aż doszłam do momentu, w którym pomyślałam: JESTEM SOBĄ! Stało się to mniej więcej rok temu.

 

Mateusz Majerski

Ja i mój najukochańszy mąż na świecie!

 

Co na to wpłynęło? Zmiana otoczenia. Poznałam kilkanaście fantastycznych osób! To właśnie #B3Team! I przeżyłam coś, co myślałam, ze zdarza się tylko w filmach 🙂

 

 

fuerteventura, #B3Team,

#B3Team

Nieznane sobie osoby połączyła magiczna więź! Wiem jak to brzmi… Ale to prawda! Spotkaliśmy się przez przypadek ale okazało

się, że nadajemy na tych samych falach jakbyśmy się znali od lat! Dlaczego? Bo każdy jest sobą i nikogo nie udaje! A poza tym mamy wspólne zainteresowania i takie same plany na przyszłość. 

 

 

 

 

 

 

majerska

Ale najważniejsze jest to, że od 2 lat jestem mamą i nie chodzę do pracy. A co za tym idzie, nie muszę już nikomu się przypodobać. Nie mówię tutaj źle o moim pracodawcy, ale chodzi mi o to, że w pracy musimy słuchać szefa i przestrzegać przyjętych reguł. No chyba, ze sami jesteśmy szefem, to co innego 😉 Od tamtego momentu już ZAWSZE mówię co myślę.

 

Urodziny królowej

Ja i moja najukochańsza córka.

 

 

 

Oczywiście staram się dobierać odpowiednie słowa, żeby nikogo nie urazić! Bycie mamą nauczyło mnie miliona różnych rzeczy, ale przede wszystkim tego, że dziecko uczy się poprzez naśladowanie! I dlatego moją córkę uczę, żeby BYŁA SOBĄ!

 

mmajerski

ŻYCIE TO PLAŻA.

 

 

Teraz jeszcze tego nie rozumie, ale na pewno moja postawa zaprocentuje jej w przyszłości. A ja uważam szczerość i asertywność za jedne z moich najlepszych cech! Dlatego na tym blogu będę poruszać różne tematy i będą to moje szczere przemyślenia. Może dla niektórych bedą to kontrowersyjne stwierdzenia, dlatego DORAZADZIORA !

 

 

Pozdrawiam, DoraZadziora!

 


 


3 Komentarze

AgneS · Październik 30, 2017 o 10:07 am

Hehe podoba mi się zadziora 😁😁😁

    dorazadziora · Listopad 12, 2017 o 8:49 pm

    Dziekuję.

#B3Team – DORAZADZIORA.COM · Październik 29, 2017 o 2:34 pm

[…] DOROTA MAJERSKA – DORAZADZIORA – DLACZEGO? […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *