#B3Team Jest to grupa ludzi o których wspomniałam we wpisie : DoraZadziora – Dlaczego ?

 

 

#B3Team są to ludzie, którzy zarabiają przez internet. Dołączyłam do tej społeczności ( niektórzy ostrzegali, ze to sekta 😉 , ha ha ha ) razem z mężem około rok temu.

Najpierw poznaliśmy się wirtualnie poprzez grono wspólnych znajomych na portalu społecznościowym, a potem w realu. Tak się potoczyły nasze losy, że polecieliśmy wspólnie na wycieczkę na Fuerteventure w lutym 2017 r. Kilkanaście osób mających wspólne zainteresowania i podobne plany na przyszłość.

 

biznes, pracuj mądrze

dorazadziora.com i mmajerski.pl

 

 

To był moment przełomowy w moim życiu pod wieloma względami. Zrozumiałam, że życie jest tylko jedno i musimy zrobić wszystko, żeby przeżyć je jak najpiękniej!

I co najważniejsze : z przyjaznymi nam ludźmi! Jesteśmy wypadkową pięciu osób, z którymi najczęściej przebywamy. Dlatego otaczajmy się ludźmi POZYTYWNYMI !!!

Nikt za nas  nie zrobi pierwszego kroku ku lepszemu życiu! Nikt nie przeżyje go za nas! Nie możemy tylko egzystować i wegetować za życia! Musimy się zastanowić czego oczekujemy i zacząć działać! 

 

Wakacje wolność finansowa Matis Dolores

#B3Team Teneryfa

 

 

 

A osoby w #B3Teampozytywni, mają otwarte umysły na nowe technologie (kryptowaluty), nikogo nie udają, uśmiechają się do innych, mają swoje plany i cele, do których realizacji konsekwentnie dążą! Dlatego DUMA MNIE ROZPIERA, że jestem częścią tego zespołu! 

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat zarabiania i inwestycji przez internet wejdź na stronę mojego męża : mmajerski.pl

 

 

Cudownego życia, DoraZadziora! 

 


 


1 Komentarz

DOROTA MAJERSKA – DORAZADZIORA – DLACZEGO? – DORAZADZIORA.COM · Październik 29, 2017 o 3:19 pm

[…] na to wpłynęło? Zmiana otoczenia. Poznałam kilkanaście fantastycznych osób! To właśnie #B3Team! I przeżyłam coś, co myślałam, ze zdarza się tylko w filmach […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *